Psychonauts 2 - kupowanie przedmiotów, kryształy

Sklep, automaty i waluta.

W Psychonauts 2 regularnie trafiasz do kwatery Psychonautów. To jednocześnie baza dowodzenia, siedziba agencji i miejsce szkolenia nowych rekrutów (w tym bohatera).

Także w tej właśnie bazie znajdują się automaty z przedmiotami (1).

kupowanie1

Są one umieszczone w kilku miejscach, między innymi w sali centralnej czy przy atrium dla stażystów. W automatach tych możesz kupić nowe przypinki, przedmioty do leczenia czy też łączyć karty PSI z rdzeniami.

Wszystko to oczywiście kosztuje. Walutą są fioletowe kryształki. Na szczęście łatwo je zdobyć. Znajdziesz je podczas rozgrywki, ale też w samej bazie Psychonautów.

Zwróć uwagę na fioletowy dymek (2) unoszący się najczęściej wśród roślin. Podejdź do takiego miejsca i wciśnij przycisk interakcji, który pojawi się na ekranie.

kupowanie2

Na ziemię wypadną wtedy kryształki (3). Wystarczy, że je zbierzesz, a trafią do twojego portfela. Maksymalna ilość posiadanych kryształów zawsze jest ograniczona, ale w sklepie kupisz przedmioty, które zwiększą ten limit.

Zobacz też: Psychonauts 2 - jak zmieniać moce PSI Powers

Spis treści: Psychonauts 2 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami