Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychonauts 2 - pins (przypinki), ulepszenia mocy

Jak kupić i wyposażyć.

Bohater Psychonauts 2 stosuje podczas walki i eksploracji różne moce PSI - telekinezę, strzelanie mocą, czytanie myśli, podpalanie i tak dalej. Każdą z naszych mocy, a także zwykłą walkę wręcz, możemy ulepszać.

Ulepszanie odbywa się za pomocą przypinek (Pins). Kupimy je w automatach z przedmiotami, które znajdują się w bazie Psychonautów (trafiamy do niej pierwszy raz po pierwszej misji z „dentystycznym” motywem).

W sklepie po prostu wybierz kategorię Pins (1).

Przejdziesz do menu z wyborem przypinek do zakupu. Zauważysz, że niektóre nie są dostępne, bo czerwone ikony rangi (2) wskazują, że masz za małą rangę, by kupić daną przypinkę.

Rangi zwiększamy po prostu grając, zdobywając znajdźki i przechodząc kolejne misje. Dostęp do kolejnych przypinek zdobywasz więc w miarę postępów w przygodzie.

By wyposażyć zakupioną przypinkę, wejdź do menu postaci. W trzeciej zakładce (3) znajdziesz przypinki. Wybierz dowolną, a podświetli się (4) na niebiesko.

Wystarczy kliknąć na wybraną przypinkę, by ją wyekwipować. Zauważysz, że aktywne przypinki (5) mogą być tylko trzy, nie więcej. To z uwagi na balans gry. Aktywowanie zbyt wielu ulepszeń uczyniłoby grę wyjątkowo łatwą.

Zobacz też: Psychonauts 2 - jak zniszczyć fioletowe zapory i ściany

Spis treści: Psychonauts 2 - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Komentarze