Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Psychonauts 2 pokazują „10 najlepszych błędów z gry”

Niektórych wręcz nie chciano usuwać.

Deweloperzy ze studia Double Fine podzielili się z fanami nietypowym filmem. Twórcy Psychonauts 2 prezentują „10 najlepszych błędów z gry”.

Jak możemy się dowiedzieć na początku, nagranie zawiera fragmenty z prawdziwych telekonferencji wewnątrz studia. Pod koniec tworzenia gry, twórcy musieli zdecydować, jakie błędy należy kategorycznie wyeliminować przed rozpoczęciem sprzedaży tytułu, a które są na tyle „nieszkodliwe”, że można będzie je załatać w późniejszych aktualizacjach.

Część z błędów okazało się tak zabawnych, że niektórzy członkowie zespołu wręcz nie chcieli ich usuwać. Większość usterek zawiera modele, pojawiające się w nieodpowiednich miejscach lub reagujące niezgodnie z intencją twórców. Zdarzała się też sytuacja, gdy wpadkę popełnił zespół scenarzystów: jedna z postaci mówi, że nie posiada mocy psychicznych, ale potem jednak ich używa.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze