CoD Warzone działa w 120 FPS także na PS5

Dzięki nowej aktualizacji.

Dzisiaj rozpoczął się kolejny sezon Call of Duty Warzone. W ramach towarzyszącej wydarzeniu aktualizacji dodano możliwość rozgrywki w wyższej płynności na PS5.

Od teraz na najnowszej konsoli Sony można grać w 120 klatkach na sekundę, do czego wymagane jest jednak posiadanie odbiornika kompatybilnego ze złączem HDMI 2.1. Do tej pory strzelanka na wymienionym urządzeniu osiągała maksymalnie 60 FPS.

Gra nadal nie otrzymała natywnej wersji PS5. To oznacza - jak zwraca uwagę zaprzyjaźniona redakcja brytyjskiego Eurogamera - produkcja jest pierwszym uruchamianym we wstecznej kompatybilności tytułem z PS4, działającym w 120 klatkach na sekundę.

Przypomnijmy, że na Xbox Series X darmowa strzelanka dostępna była na wspomnianym poziomie płynności już w listopadzie. Activision nie wyjaśniało jednak, dlaczego wyższa liczba FPS nie pojawiła się na platformie Sony.

Sam patch wprowadził też szereg innych poprawek. Wśród zmian są kolejne modyfikacje do skórki Roze, która według graczy gwarantowała nieuczciwą przewagę w rozgrywce. Deweloperzy zaktualizowali tekstury, by ulepszyć widoczność skina.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami