Nad serialem Assassin's Creed pracuje scenarzysta "Szklanej pułapki"

Projekt z prawdziwymi aktorami.

Twórcy realizowanego dla platformy Netflix aktorskiego serialu w świecie Assassin's Creed znaleźli scenarzystę. Przygotowaniem historii zajmie się Jeb Stuart.

O zaangażowaniu artysty poinformował serwis Variery, który jest jednym z najbardziej renomowanych w branży kinowo-telewizyjnej. Dziennikarze powołują się na pragnące zachować anonimowość źródła.

Stuart obecnie pracuje nad kontynuacją serialu „Wikingowie” - również przygotowywanym dla Netflixa. W swoim dorobku ma także scenariusz do pierwszej, słynnej odsłony serii filmów „Szklana pułapka” z Brucem Willisem w roli głównej.

Powstający projekt to produkcja typu live-action, a więc z udziałem prawdziwych aktorów. Szczegóły nie są jednak na razie znane - nie wiadomo więc, w jakim okresie historycznym zostanie osadzona akcja adaptacji.

Nadmienić należy, że w ramach umowy z Ubisoftem platforma Netflix przygotuje łącznie trzy pozycje. Dwiema pozostałymi są seria animowana oraz anime, ale detali na ich temat także dotychczas nie przedstawiono.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami