Fani Resident Evil Village dopięli swego - gra otrzyma DLC

Premiera multiplayera RE:Verse w lipcu.

Podczas dość oszczędnego w zapowiedzi pokazu Capcomu zorganizowanego w ramach E3 2021, japoński wydawca poinformował, że Resident Evil Village otrzyma DLC, a sieciowe Resident Evil RE:Verse zadebiutuje w lipcu.

Firma twierdzi, że prace nad dodatkiem już się rozpoczęły. Rozszerzenie powstaje rzekomo ze względu na liczne prośby fanów Village. Szczegółów brak, ale gracze podejrzewają, że w DLC może powrócić ulubienica internetu, trzymetrowa Lady Dimitrescu.

village_dlc_3
Na szczegóły dodatku musimy jeszcze poczekać

Resident Evil RE:Verse będzie dostępne za darmo dla wszystkich nabywców Village. Wieloosobowa gra miała zadebiutować wraz z „Resident Evil 8”, jednak Capcom zdecydował o przełożeniu premiery na lato.

W RE:Verse gracze wcielają się w postacie znane z cyklu - zarówno bohaterów, jak i potwory - tocząc bój w drużynach. Powracają osobistości takie jak Jill Valentine, Claire Redfield, Leon Kennedy, Chris Redfield, Ada Wong czy Nemesis.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami