God of War: Ragnarok nie jest tytułem kolejnej gry o Kratosie?

Zamieszanie z nazwą.

  • Sony usunęło podtytuł Ragnarok z oficjalnej prezentacji
  • Tytuł był podobno pomyłką pracownika

Ragnarok to podtytuł, który pojawił się w teaserze God of War 2, a także na jednym ze slajdów w niedawno opublikowanym raporcie Sony dla inwestorów. To drugie fani uznali za potwierdzenie nazwy, ale teraz japońska firma wycofała się z tytułu, sugerując, że nie brzmi on God of War: Ragnarok.

Początkowo na obrazku w dokumencie widniało logo z podtytułem Ragnarok, które można zobaczyć poniżej:

gow_1
Starsza wersja

Gdy w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja, Sony zaktualizowało raport. Teraz na slajdzie widzimy logo „God of War”, bez podtytułu.

gow_4
Nowa wersja

Choć Sony nie wystosowało żadnego oficjalnego komunikatu odnośnie nazwy, to wymowny jest też GIF opublikowany przez Cory'ego Barloga na Twitterze w momencie, w którym fani rozmawiali o podtytule Ragnarok. Tzw. facepalmem reżyser gry zdaje się pokazywać, że internauci się mylili.

Jak raportuje Gematsu, pracownik Sony na potrzeby prezentacji rzekomo wyszukał po prostu logo gry w Google, a następnie wykorzystał fanowski, nieoficjalny projekt.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy zadebiutuje kolejne God of War, jednak nawet jeśli słowo Ragnarok ostatecznie nie zostanie użyte w tytule, to pojawia się w oficjalnym teaserze. To oznacza, że produkcja opowie o wielkiej wojnie pomiędzy bogami a olbrzymami z mitologii skandynawskiej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami