Resident Evil Village - fabryka: jak się dostać, wejście, winda

Docieramy do fabryki Heisenberga.

Po tym jak zdobyłeś ostatni żółty pojemnik z Rose (Torso Flask w Twierdzy), możesz przystąpić do rytuału, w trakcie którego przedostaniesz się do Fabryki Heisenbega, ostatniej dużej lokacji w Resident Evil Village.

Tę stronę podzieliśmy na dwie części:

Dotarcie do Fabryki (Factory)

217

Udaj się do Altar za wioską, czyli tam, gdzie aktualnie rezyduje Duke. Umieść wszystkie żółte pojemniki z Rose (Torso Flask, Arms Flask, Head Flask i Legs Flask) w kolumnie (1) na środku placu. Kolejność umieszczania przedmiotów nie ma znaczenia.

Kiedy wykonasz tę czynność, otrzymasz Giant's Chalice, a przed tobą rozpalą się ognie w pochodniach. Idź zatem przed siebie - w stronę Ceremony Site.

218

Umieść Giant's Chalice w przeznaczonym do tego miejscu (2). Po chwili zjedziesz na dół. Przejdź przez most, przed którym znajduje się maszyna do pisania (skorzystaj z niej, jeśli chcesz zapisać stan rozgrywki), i przekrocz bramę. W ten sposób przedostałeś się na teren fabryki.

Droga na poziom B4, winda

219

Wejdź do budynku. Przejdź przez drzwi (3), a potem schodami i korytarzem dotrzesz do pomieszczenia.

220

Gdy podejdziesz do zasłonki (4), pojawi się Heisenberg, by zaproponować Ethanowi współpracę. Główny bohater nie zgodzi się i wyląduje w tunelu, z którego będzie musiał uciekać przed przeciwnikiem z wiatrakiem.

221

Biegnij ciasnymi korytarzami, unikając przeszkód, aż dotrzesz do szybu wentylacyjnego (5).

222

Przedostaniesz się na złomowisko. Wspinaj się po metalowych blokach, aż dojdziesz do żółtej drabiny (6), którą wejdziesz na wyższy poziom. Tam czeka cię walka z zombiakami .

223

Przejdź przez kanał wentylacyjny (7), na końcu którego znajduje się drabina. Wespnij się wyżej. W ten sposób przedostałeś się do głównej części fabryki, na poziom B4.

224

Po lewej stronie znajduje się winda (8), w której przebywa Duke. Później winda posłuży do przemieszczenia się na pozostałe poziomy fabryki, gdy je odblokujesz.

Teraz udaj się w stronę odlewni (Foundry).

Następnie: Resident Evil Village - fabryka: poziom B4, odlewnia (foundry)

Spis treści: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Boss z młotem: Urias (Twierdza, Strongold)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami