Gracze narzekają na błędy w Assassin's Creed Valhalla: Gniew Druidów

Lot poza mapę i inne.

Posiadacze rozszerzenia Gniew Druidów do Assassin's Creed Valhalla informują o licznych błędach i problemach w dodatku. Niektóre bugi uniemożliwiają posunięcie fabuły do przodu.

W mediach społecznościowych znaleźć można sporo przykładów na bugi. Jednym z pojawiających się najczęściej jest „wystrzeliwanie” postaci gracza poza mapę, co pozwala niekiedy wykonać całkiem interesujące zrzuty z ekranu.

1
Źródło: ObeseCow544678

„Bardzo podoba mi się Gniew Druidów!” - ironizuje inny gracz, publikujący ekran ładowania. „Dalej nie mogę przejść… Nie mogę nawet wczytać Irlandii” - narzeka.

Postępy zablokować potrafi także brak postaci w jednej z zamkowych wieży, na co nie pomaga podobno nawet ponowna instalacja rozszerzenia.

Są też inne problemy, na całe szczęście w mniejszym stopniu wpływające na rozgrywkę. Jednym z przykładów są bez końca wczytujące się konie, co dotyczy misji „Man of Mystery”.

2
Źródło: Rin-Infinity

Wśród wizualnych błędów wymieniać można także kłopoty z animacjami, jak dwóch mężczyzn beztrosko stojących bez ruchu na powierzchni jeziora.

3
Źródło: pcmastergamer69420

Już podstawowa wersja Assassin's Creed Valhalla zaraz po premierze krytykowana była za liczne błędy - niektóre z nich nie zostały załatane do dzisiaj. Z raportów graczy wynika, że rozszerzenie Gniew Druidów podtrzymuje trend.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami