Sony rozdaje prezenty fanom Resident Evil Village na PS5 i PS4

Aby otrzymać nagrodę, trzeba wziąć udział w wyzwaniu.

Sony przygotowało wyzwanie, w ramach którego można zdobyć prezenty na PS4 i PS5, powiązane z wydanym wczoraj Resident Evil Village.

Na stronie produkcji na oficjalnej witrynie PlayStation udostępniono tak zwaną przygodę, czyli zabawę, w trakcie której użytkownik staje przed zadaniem zrealizowania dwóch zadań. W jednym z nich musimy odpowiedzieć na pytanie o datę premiery pierwszej części serii horrorów (odpowiedź to >03221996 i obejrzeć 30 sekund niedawnej prezentacji.

Wykonanie pierwszej misji nagradzane jest powiązanymi z Resident Evil Village awatarami dla profilu, do wykorzystania na PS5 i PS4 - z informacji od Sony wynika, że zainteresowani mają czas do 1 lipca 2021 roku.

Za zrealizowanie drugiego zadania powinniśmy otrzymać motyw graficzny związany z tytułem Capcomu na PlayStation 4. Z nieznanych przyczyn nie jest jednak na razie dostępne i nie wiadomo, kiedy zostanie odblokowane.

Najnowsza odsłona cyklu ukazała się na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Osoby, które chcą pomóc Ethanowi w przetrwaniu, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do Resident Evil Village.

Zobacz także: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami