Nie trzeba było czekać długo - wampirzyca z RE Village z twarzą Parowozu Tomka

Modderzy w akcji.

Count Theodora to jeden z pierwszych modów, które podmieniają lub przerabiają modele postaci w Resident Evil Village. Opublikowana w serwisie Nexus modyfikacja łączy wysoką wampirzycę z... Parowozem Tomkiem.

Sympatyczna maszyna z serialu dla dzieci - pod tytułem „Tomek i przyjaciele” - jest już w społeczności fanów serii Capcomu swego rodzaju memem. Od premiery siódmej odsłony, praktycznie każdego poważniejszego wroga zmieniano właśnie w ten parowóz.

Nie da się ukryć, że Lady Dimitrescu wygląda teraz o wiele bardziej niepokojąco.

Choć twórca moda podmienił wyłącznie twarz wampirzycy, a nie cały model, to efekt końcowy i tak robi wrażenie. Zmian dokonano oczywiście w wersji demonstracyjnej - pełna gra debiutuje w piątek, 7 maja.

Pojawianiu się wampirzycy towarzyszy zniekształcony motyw przewodni z programu dla najmłodszych o Tomku, by dodać całości jeszcze bardziej specyficznego charakteru.

Dimitrescu zamieszkuje ponure, ogromne zamczysko, do którego trafi bohater Resident Evil Village. To antagonistka na miarę ojca rodziny z RE7, co oznacza, że nie można jej zabić w tradycyjny sposób - najlepszy sposób to ucieczka.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami