Returnal - język i dubbing: jak zmienić

Angielski głos.

Dubbing w Returnal domyślnie ustawiony jest na polski. Możesz zmienić język na angielski, jednak nie da się zrobić tego z poziomu gry - będziesz musiał wejść w ustawienia konsoli.

Aby grać z angielskimi głosami, wejdź w ustawienia (1) konsoli, a potem wybierz System (2).

returnal_dubbing_1

Wejdź w zakładkę Język (3) i z listy po prawej stronie wybierz „English (United Kingdom)” lub „English (United States)”.

returnal_dubbing_2

Teraz możesz już włączyć grę i cieszyć się oryginalnym głosem głównej bohaterki. Oczywiście konsola będzie teraz wyświetlać wszystko w języku angielskim, ale łatwo to zmienić, korzystając z opisanej wyżej opcji.

Niestety, w momencie pisania tego opracowania, nie ma możliwości wybrania angielskiego głosu i polskich napisów w Returnal. Po zmianie języka, napisy w grze również są po angielsku.

Co prawda wchodząc w ustawienia w grze, można zmienić język napisów na polski, ale aktualnie nic to nie zmienia i napisy pozostają angielskie.

returnal_dubbing_3

Więcej porad:

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami