Cyberpunk 2077 - Teoria wielkiego wybuchu: jacht Seamurai

Dewastacja jachtu, ciąg dalszy romansu z Kerrym.

Teoria wielkiego wybuchu to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077 które kończy wątek związany z postacią Kerry'ego Eurodyne'a. W jego trakcie udasz się na pokład jachtu Seamurai, gdzie możliwe będzie formalne rozpoczęcie romansu z Kerrym. Odblokujesz je automatycznie po ukończeniu misji pobocznej Czarna materia.

Mniej więcej 24 godziny po ukończeniu misji Czarna materia odezwie się do ciebie Kerry Eurodyne i zaproponuje wspólny wypad na pokładzie jachtu. W tym celu musisz udać się do mariny (1) w zachodniej części mapy. Usiądź na pudłach (2) by poczekać na pojawienie się twojego towarzysza.

581_cyberpunk_2077_teoria_wielkiego_wybuchu_jacht_seamurai

Gdy pojawi się Kerry możesz wybrać czy chcesz wejść na pokład - jeśli odmówisz, zadanie zostanie natychmiast zakończone (a z nim także potencjalny romans). Wejdź na statek i usiądź na sofie (3), by zainicjować długą rozmowę.

582_cyberpunk_2077_teoria_wielkiego_wybuchu_jacht_seamurai

W momencie gdy ta dobiegnie końca Kerry zaproponuje ci wspólne zdewastowanie łodzi. Twoja decyzja tutaj nie ma większego wpływu na dalszy przebieg - dla zabicia czasu możesz jednak pomóc mu w demolce, wchodząc w interakcję z kolejnymi przedmiotami wewnątrz okrętu (jak ekspres do kawy czy obraz na ścianie).

Po chwili Kerry poprosi cię o pomoc. Wejdź z nim w interakcję (4), by wspólnie wyrwać element wyposażenia. W tym momencie pojawi się opcja pocałowania go - jeśli V ma męską budowę ciała i głos.

583_cyberpunk_2077_teoria_wielkiego_wybuchu_jacht_seamurai

Następnie twój towarzysz będzie chciał podpalić okręt, rzucając niedopałek na podłogę i poprosi cię byś czynił honory. Wybór opcji nie wpłynie w żaden sposób na przebieg zadania czy romansu. Na koniec będziecie musieli zeskoczyć z okrętu do wody i dopłynąć do brzegu. W trakcie finalnej rozmowy możesz powiedzieć mu, że chcesz z nim być, co sprawi, że zostaniecie parą. Zakończy to także to zadanie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Na krzywy ryj: spotkanie z us Cracks

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami