Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Na krzywy ryj: spotkanie z Us Cracks

Barwne gwiazdy J-popu z Japonii.

Na krzywy ryj to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077 kontynuujące wątek fabularny powiązany z postacią Kerry'ego Eurodyne'a. Rozgrywa się ono bezpośrednio po ukończeniu misji pobocznej Sturm und drang, a w jego trakcie poznasz zespół Us Cracks, barwne trio z Japonii, które zapewne kojarzysz z banerów reklamowych w mieście.

Uwaga - twoje decyzje w trakcie tego zadania wpłyną na możliwość podjęcia się kolejnego, Spacer z gwiazdą. W tekście znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego, co musisz zrobić, by je odblokować.

Poczekaj na telefon od Kerry'ego, a po rozmowie udaj się do klubu Riot (1) w dzielnicy Wellsprings. Usiądź na stołku (2) przy pobliskim barze by poczekać na twojego towarzysza. W trakcie rozmowy poprosi cię o znalezienie sposobu na wejście do klubu.

Podejście do bramkarza (3) przy drzwiach nic nie da - wszystkie bilety zostały wyprzedane i nie dasz rady kupić nowego. Możesz porozmawiać z pobliskim fanem (4), który za 21000 eurodolarów sprzeda ci dwa bilety.

Jeśli nie chcesz wydawać takiej sumy, obejdź budynek od prawej strony i wykorzystaj boczne wejście (5). Przejdź przez drzwi, a następnie wejdź do windy (6), by dotrzeć na piętro 02: Kulisy.

Podążaj za Kerrym, który doprowadzi cię do pomieszczenia z Us Cracks (7). Poczekaj aż się do nich zbliży, co rozpocznie dość długą rozmowę.Przebieg tej konwersacji ma wpływ na odblokowanie wspomnianego wcześniej zadania pobocznego Spacer z gwiazdą.

By tego dokonać, wybieraj wyłącznie dyplomatyczne odpowiedzi. W tym wypadku będzie to zawsze opcja pierwsza - „Spokojnie. Dogadamy się”, „Zaraz. O jakim dealu mówicie?” i „Wytwórnia was wszystkich wydymała”. Po wszystkim trio będzie chciało zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Kerrym - możesz do nich dołączyć, robiąc selfie, po czym misja dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Sturm und drang: zasadzka na vana

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze