Battlefield 6 trafi do Xbox Game Pass i ominie starsze konsole - przekonuje informator

Gra zawita do abonamentu w dniu premiery?

Tom Henderson kontynuuje ujawnianie nieoficjalnych szczegółów o Battlefield 6. Teraz informator zasugerował, że strzelanka pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass, ale nie ukaże się na starszych konsolach.

We wpisie na Twitterze internauta stwierdził, że wciąż nie uzyskał potwierdzenia, czy gra trafi na PS4 i Xbox One. Spekuluje jednak, że „najprawdopodobniej” produkcja nie ukaże się w wersjach na wspomniane platformy Sony i Microsoftu.

battlefield_6_plotki1
Według nieoficjalnych informacji, akcję gry osadzono około 2030 roku

Henderson wyjaśnia, że „największym powodem”, dla którego tytuł mógłby nie zawitać na starsze konsole, jest fakt, że nowy Battlefield od dnia premiery będzie dostępny w abonamencie Xbox Game Pass.

Informator zaznacza jednocześnie decyzja o dodaniu produkcji do abonamentu Microsoftu motywowana jest chęcią jak największego zwiększenia liczby graczy - zwłaszcza w okresie premierowym.

Należy pamiętać, że wieści przez Hendersona są niepotwierdzone, a EA nie skomentowało na razie doniesień. Wśród fanów Battlefield internauta cieszy się jednak renomą, ponieważ w przeszłości przekazał kilka sprawdzonych szczegółów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami