Twórcy Ghost of Tsushima pracują nad "spektakularną grą sieciową"

Wynika z nowego ogłoszenia.

  • Sucker Punch poszukuje osoby do zespołu odpowiedzialnego za nowy projekt
  • Tajemnicza produkcja będzie grą nastawioną na rozgrywkę sieciową

Na stronach odpowiedzialnego za Ghost of Tsushima studia Sucker Punch pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę. Opis stanowiska wskazuje, że zespół przygotowuje „spektakularną grę sieciową".

Amerykańska ekipa poszukuje programisty, który zajmowałby się multiplayerem i funkcjami wieloosobowymi. Deweloper projektowałby nowe mechanizmy rozgrywki, a także „analizował i rozbudowywał” już istniejące.

„Nasi utalentowani projektanci tworzą niesamowite produkcje zespołowe i odegrasz kluczową rolę w realizowaniu ich kreatywności w formie spektakularnej gry sieciowej” - napisano w ogłoszeniu.

ghost_of_tsushima_legends_ogloszenie
Sucker Punch ma doświadczenie w grze sieciowej - Ghost of Tsushima dostało kooperacyjny tryb Legends

„Poszukujemy kogoś z całym pakietem umiejętności: potrafiącego zbadać, zdefiniować, zaimplementować i uruchomić funkcje sieciowe, które zostaną wykorzystane w płynnej i wciągającej rozgrywce kooperacyjnej" - dodano, sugerując, że tytuł zaoferuje tryb współpracy.

Więcej szczegółów nie przedstawiono, więc nie jest jasne, czy tajemnicza produkcja to zupełnie nowa pozycja, czy projekt powiązany z Ghost of Tsushima. Nie wiadomo również, czy pojawi się możliwość rywalizacji z innymi graczami.

Przypomnijmy, że wcześniejsze ogłoszenia o pracę sugerowały, że Sucker Punch przygotowuje kontynuację przygód japońskiego samuraja. U poszukiwanych deweloperów mile widziano znajomość kultury Kraju Kwitnącej Wiśni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami