Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima 2 już powstaje?

Wskazują ogłoszenia o pracę.

Na stronach studia Sucker Punch pojawiły się ogłoszenia o pracę, które sugerują, że deweloperzy przygotowują już kontynuację Ghost of Tsushima.

Zespół poszukuje scenarzysty narracyjnego i artysty nadzorującego zewnętrznych współpracowników. W opisach stanowisk napisano, że u kandydatów mile widziana byłaby znajomość i zainteresowanie historią oraz kulturą Japonii, w tym z okresu feudalnego.

Co prawda, w ogłoszeniach nie wspomniano wprost o Ghost of Tsushima 2, ale nawiązania do Kraju Kwitnącej Wiśni wskazują, że nowi członkowie Sucker Punch mieliby dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za sequel gry o przygodach samuraja Jina.

Osadzona w Japonii produkcja ukazała się w lipcu tego roku, a kilka dni temu otrzymała darmowy dodatek Legends, który wprowadził do tytułu tryb kooperacji dla maksymalnie czterech użytkowników.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze