Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Hamtunscire (Anglia)

Trzy rzymskie artefakty w angielskim regionie Hamtunscire.

Hamtunscire to średniej wielkości region w Assassin's Creed Valhalla, w którym znajduje się jednak sporo przedmiotów do zdobycia i sekretów do odkrycia. Jedną z tutejszych grup skarbów są rzymskie artefakty. Tych znajdziesz tutaj łącznie trzy - a z niniejszej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak je zdobyć.

Artefakt #1

Pierwszy z trzech tutejszych artefaktów znajdziesz w północno-wschodniej części Hamtunscire (1), tuż przy granicy z regionem Suthsexe. Wdrap się na dach tutejszego budynku, a następnie przestrzel mocowanie ładunku (2) przy pomocy łuku.

781_acvalhalla_rzymski_artefakt_hamtunscire

Zeskocz na dół, do wnętrza budynku, załatw znajdujące się tam węże i wskocz w dziurę w podłodze, która powstała po upadku ładunku. Na dole czeka na ciebie kilka dodatkowych węży i rzymski artefakt (3) do zebrania.

782_acvalhalla_rzymski_artefakt_hamtunscire

Artefakt #2

Drugi skarb z tej grupy znajduje się w południowej części Hamtunscire (4), na południe od Opactwa Runcwuda. Na miejscu czeka studnia (5). Zniszcz deski zainstalowane na jej górze i wskocz do środka, a następnie wysadź ścianę przy pomocy wybuchowych strzał, by dostać się do rzymskiego artefaktu.

783_acvalhalla_rzymski_artefakt_hamtunscire

Artefakt #3

Trzeci i ostatni rzymski artefakt ukryty jest w południowo-zachodniej części regionu (6). Znajdziesz tam ruiny wieży, wewnątrz której czeka na ciebie dwójka przeciwników - Miotacz i Goliat.

784_acvalhalla_rzymski_artefakt_hamtunscire

Tuż obok nich, na powalonym drzewie, leży rzymski artefakt (7). Możesz zebrać go bez walki, zakradając się niepostrzeżenie do skarbu.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami