Tony Hawk's Pro Skater 1+2 bez darmowego upgrade'u do wersji PS5 i Xbox Series X/S

Za ulepszenie trzeba zapłacić.

  • Tony Hawk's Pro Skater 1+2 w marcu trafi na PS5 i Xbox Series X/S
  • Na nowych konsolach zaoferuje szereg usprawnień, w tym opcję zabawy w 120 FPS
  • Upgrade kosztuje 10 dolarów

Activision poinformowało, że 26 marca Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - pakiet odświeżonych wersji dwóch pierwszych części cyklu - pojawi się na PS5 i Xbox Series X/S.

Okazuje się jednak, że darmowy upgrade na nowe konsole otrzymają tylko nabywcy cyfrowego wydania digital deluxe. Pozostali za ulepszenie w formie zestawu międzygeneracyjnego deluxe muszą zapłacić równowartość 10 dolarów, czyli około 37 zł.

tony_hawks_pro_skater_1_2_nowe_wersje
Nowa wersja pozwoli na zabawę w 120 FPS

To jednak nie wszystko: z nieznanych na razie przyczyn z możliwości kupna aktualizacji do rozszerzonej wersji nie mogą skorzystać posiadacze pudełkowego wydania pakietu na Xbox One.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na PS5 i Xbox Series X zaoferuje dwa tryby działania - pierwszy pozwoli na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę i rozdzielczości 1080p, a drugi w 60 FPS i 4K. Xbox Series S też umożliwi zabawę w 4K, ale obraz zostanie przeskalowany z 1440p. Do tego skrócone czasy ładowania i rozbudowane audio.

Natomiast na PlayStation 5 gra użyje systemu Aktywności, czyli mechanizmu udzielającego graczowi rad oraz wskazówek. Ponadto na konsoli Sony gra wykorzysta również funkcje kontrolera DualSense.

Nadmienić należy, że 26 marca Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zadebiutuje także na Switchu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami