Skip to main content

Nie tylko Diablo i Call of Duty. Inne gry Activision mogą szybciej trafić do Game Passa

Ponoć w niektóre tytuły zagramy znacznie wcześniej.

Proces przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft jest coraz bliżej zamknięcia, więc gracze zastanawiają się, kiedy poszczególne tytuły trafią do subskrypcji Game Pass. Bardzo możliwe, że wiele gier znajdzie się w usłudze jeszcze w tym roku. | PLOTKA

Jak informowaliśmy już wcześniej, Activision opublikowało oficjalne oświadczenie, w którym zdradza, że tytuły pokroju Diablo 4 i Call of Duty Modern Warfare 3 zostaną dodane do biblioteki Game Pass dopiero w przyszłym roku. Wygląda jednak na to, że nie na wszystkie gry z portfolio wspomnianego wydawcy przyjdzie nam czekać kilka miesięcy, a dodatkowe szczegóły zdradza redakcja portalu Windows Central.

Powołując się na własne źródła, zachodni serwis sugeruje, że masa gier Activision trafi do subskrypcji Game Pass zaraz po sfinalizowaniu przejęcia firmy przez Microsoft, co może nastąpić nawet w tym tygodniu. Co prawda nadal nie ma co liczyć na najnowsze odsłony Call of Duty czy Diablo 4, ale poza największymi markami amerykańska korporacja dysponuje jeszcze masą mniejszych, choć wcale nie mniej udanych marek.

Jeśli doniesienia się potwierdzą, to być może w najbliższych tygodniach do usługi Microsoftu trafią takie pozycje, jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, Crash Team Rumble, Crash Team Racing, Spyro Reignited Trilogy, Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remake, Sekiro, a być może i starsze odsłony Call of Duty oraz Diablo 3 czy Diablo 2 Resurrected.

Prawdopodobnie nie wszystkie gry Activision trafią do usługi jednocześnie, ale i tak zanosi się na sporo nowej oraz zróżnicowanej zawartości. Niektóre tytuły mają też szansę otrzymać wsparcie FPS Boost, czyli 60 klatek na sekundę. Oczywiście nie mamy pewności, że źródła, na które powołuje się Windows Central, mówią prawdę, jednak nie byłoby wielkim zdziwieniem, gdyby rzeczywiście zdecydowano się dodać do Game Passa wiele starszych lub mniejszych tytułów zaraz po zakończeniu przejęcia Activision przez Microsoft.

Read this next