Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowości w PS Plus Essential na sierpień 2022: zobacz wszystkie gry

Trzy tytuły do pobrania.

Sony ujawniło listę gier, które w sierpniu 2022 roku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus Essential (dostępne oczywiście także w droższych wersjach Extra i Premium).


Nowe gry w PS Plus Essential w sierpniu

Poniżej lista produkcji, które od 2 sierpnia pobiorą abonenci usługi:

  • Yakuza: Like A Dragon (PS4, PS5)
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Cross-Gen Deluxe Bundle (PS4, PS5)
  • Little Nightmares (PS4)

Potwierdziły się więc doniesienia z dzisiejszego poranka. Yakuza: Like A Dragon to najnowsza odsłona serii nazywanej japońskim GTA. Wcielamy się Ichibana Kasugiego, który po kilkunastu latach w więzieniu wyrusza na poszukiwanie prawdy - i zemsty.

Właściciele obu konsol uzyskają też dostęp zestaw remake'ów Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Obie części odświeżyło studio Vicarious Visions. Rozgrywka już w oryginałach była idealna, więc skoncentrowano się na oprawie graficznej.

Natomiast posiadacze PS4 otrzymają platformowy horror Little Nightmares. Kierujemy dziewczynką o imieniu Szóstka. Gra stawia na mroczną atmosferę, łączącą klimat filmów Tima Burtona z dziecięcą groteską. Produkcja z 2017 roku doczekała się już kontynuacji.


Gry, które 1 sierpnia znikną z PS Plus Essential

  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas (PS4, PS5)
  • Arcadegeddon (PS4, PS5)
  • The Dark Pictures: Man of Medan (PS4)

Essential to podstawowy abonament PS Plus. Koszt subskrypcji wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc. Przypomnijmy, że dostępne są też droższe opcje usługi - Extra i Premium - z dodatkowymi bonusami.

Aktywna subskrypcja PS Plus Essential upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze