Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Activision planowało remaki Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4

Plany pokrzyżowały losy studia Vicarious.

Activision planowało podobno odświeżenie gier Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4, lecz pomysł upadł po tym, jak odpowiedzialne za wcześniejsze prace studio Vicarious Visions zostało wchłonięte przez Blizzard.

Wieści ujawnił sam Tony Hawk, podczas wczorajszej transmisji na żywo. Projekt starano się podobno przekazać innemu zespołowi, lecz wydawca nie był dostatecznie zadowolony z propozycji.

- Taki był plan, aż do czasu premiery [remake’u THPS1 i 2]. Pracowaliśmy nad 3 i 4, a następnie Vicarious zostało wchłonięte. Szukali innych deweloperów, a potem wszystko się skończyło - wspomina słynny skater. - Prawda jest taka, że starali się kogoś znaleźć, ale nikomu nie ufali tak samo, jak Vicarious.

- Pytali więc inne studia: „Co zrobilibyście z tymi grami THPS?” i nie podobało im się to, co słyszeli. Kto wie? Może jeszcze kiedyś się uda, gdy kurz już opadnie. Nigdy nie wiadomo. Sam nigdy bym nie powiedział, że dwadzieścia lat później odświeżymy jedynkę i dwójkę - dodał Hawk.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze