Capcom walczy ze spoilerami z Resident Evil Village - firma usuwa nieoficjalne gameplaye

Materiały z wczesnej wersji gry.

  • Do sieci wyciekły gameplaye z wczesnej wersji Resident Evil Village
  • Capcom stara się regularnie usuwać nagrania
  • Filmy zdradzają spoilery z gry

W serwisie YouTube i na innych platformach wideo zaczęły pojawiać się nieoficjalne gameplaye z wczesnej wersji Resident Evil Village. Filmy ujawniają spoilerowe informacje o fabule i Capcom stara się regularnie usuwać ich kopie.

Jak piszą nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera, materiały przedstawiają między innymi walkę z Alciną Dimitrescu - wysoką wampirzycą, którą fani już pokochali. Z szacunku jednak do twórców gry nie ujawnimy dokładnej zawartości nagrań ani linków, pod którymi można się zapoznać ze wspomnianymi fragmentami.

resident_evil_village_spoilery
Komunikat, który pojawia się przy usuniętych gameplayach

Gameplaye najprawdopodobniej pochodzą z deweloperskiej wersji Resident Evil Village, pozyskanej najpewniej przez hakerów w wyniku ataku sprzed kilku miesięcy. Przestępcy z bazy Capcomu wykradli wiele informacji o działaniach i planach firmy, w tym zapewne właśnie wczesne wydanie tytułu.

Należy pamiętać, że prezentowana w materiałach gra może być przestarzała i zawierać błędy, które twórcy mogli już wyeliminować. Trzeba również uważać, ponieważ ze względu na pojawienie się filmów, w sieci łatwiej natknąć się na spoilery fabularne.

Resident Evil Village zadebiutuje 7 maja na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami