Biomutant ma wreszcie datę premiery

Przygoda w postapokaliptycznym świecie.

  • Biomutant ukaże się w maju
  • Gra otrzyma dwie edycje specjalne - kolekcjonerską i atomową
  • Produkcja postawi na swobodę rozgrywki

THQ Nordic ujawniło datę premiery opóźnianego kilkukrotnie Biomutant - gra zadebiutuje 25 maja 2021 roku.

Produkcja zmierza na PC, PS4 i Xbox One. W Polsce tytuł ukaże się w wersji z polskim dubbingiem, ale pojawi się też opcja wyboru kwestii dialogowych nagranych w języku angielskim.

W planach są dwie edycje specjalne Biomutant - kolekcjonerska i atomowa. W skład pierwszej wejdzie egzemplarz gry, figurka głównego bohatera, grafika wydrukowana w formacie A1 i ścieżka dźwiękowa na płycie CD. Całość zostanie zapakowana w duże pudełko.

biomutant_ujawniono_date_premiery
Biomutant zapowiedziano w 2017 roku, ale grę kilkukrotnie opóźniano

Drugie wydanie zaoferuje dodatkowo dioramę, która przedstawi scenę potyczkę postaci gracza z przeciwnikiem. Do tego t-shirt w rozmiarze L lub XL, podkładka pod mysz i metalowe pudełko (tak zwany steelbook).

Gra zapewni swobodę w kreowaniu bohatera: w toku zabawy zmienimy kod genetyczny podopiecznego, co wpłynie na wygląd herosa i styl rozgrywki. Istotnym elementem będzie system starć, wzorowany na wschodnich sztukach walki - autorzy obiecują płynne przełączanie się między bronią białą i palną oraz opcję wykorzystania nadnaturalnych zdolności.

Twórcy ze studia Experiment 101 przygotowują otwarty świat, który gracze zwiedzą pieszo lub różnymi środkami transportu, w tym mechem, skuterem wodnym i balonem. W produkcji pojawi się też kilka zakończeń, zależnych od podejmowanych decyzji. Wydawca obiecuje, że wkrótce przedstawi nowe szczegóły o projekcie.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami