Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Biomutant pokazują, jak gra działa na PC i konsolach

Ujawniono wydajność na różnych platformach.

THQ Nordic ujawniło szczegóły na temat wydajności Biomutant - nadchodzącej gry od studia Experiment 101 - na PC i konsolach poprzedniej generacji. Opublikowano też filmy, prezentujące tytuł na poszczególnych platformach.

Podkreślono, że na komputerach osobistych tytuł ograniczą jedynie możliwości posiadanego przez użytkownika sprzętu. Udostępniony gameplay zarejestrowano jednak w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Na PS4 Pro i Xbox One X produkcja zadziała w dynamicznej rozdzielczości 1080p i 60 FPS. Nie ujawniono szczegółów o wydajności na PS5 i Xbox Series X/S, na których gra uruchomi się we wstecznej kompatybilności, ale najpewniej osiągnie podobne wyniki.

Na podstawowych modelach PS4 i Xbox One tytuł zaoferuje zaś rozgrywkę w dynamicznym 1080p i 30 klatkach na sekundę. Nadmienić należy, że wszystkie trzy udostępnione nagrania przedstawiają ten sam fragment, ale zarejestrowany na innych platformach.

Biomutant ukaże się 25 maja. Akcję osadzono w postapokaliptycznym świecie, a gracze wcielą się w stworzone na początku zabawy antropomorficzne zwierzę. W dniu premiery gra pojawi się w abonamencie EA Play Pro na PC.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze