Cyberpunk 2077 - jak podświetlać przedmioty

Podświetlanie przedmiotów do zebrania i pojemników.

W świecie gry Cyberpunk 2077 rozrzucona jest niezliczona ilość przedmiotów, które możesz zebrać. Jednakże, bardzo często ciężko jest je namierzyć, gdyż zlewają się z otoczeniem bądź utykają pod zwłokami. W jaki sposób można je podświetlić, by były łatwiejsze do zebrania? Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym rozdziale.

W normalnej sytuacji, każdy przedmiot do zebrania jest relatywnie łatwy do zauważenia. Jego pozycję zdradza ikonka (1). Wszystko jednak pod warunkiem, że nie jest zasłonięty przez żadne inne przedmioty czy przeszkody. W takiej sytuacji namierzenie go graniczy z cudem.

021_cyberpunk_2077_jak_podswietlac_przedmioty

Prostym rozwiązaniem tego problemu jest korzystanie ze skanera. Ten aktywujesz przytrzymując klawisz Shift (L1 i LB w przypadku konsol Sony i Microsoft). W trakcie skanowania pobliskie przedmioty zostają podświetlone (2). Będą one widoczne nawet wtedy, gdy leżą za przeszkodą terenową czy pod zwłokami.

022_cyberpunk_2077_jak_podswietlac_przedmioty

Ten sposób także sprawdza się do namierzania skrzynek i pojemników, w których ukryte mogą być skarby. Jeśli więc przechodzisz przez nowy teren, szczególnie jeśli jest to zamknięta zabudowa, bądź właśnie zakończyłeś walkę z wrogami, regularnie korzystaj ze skanowania. Dzięki temu masz pewność, że nie pominiesz żadnych przedmiotów, Eurodolarów czy amunicji.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - skaner: oznaczanie wrogów i obiektów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami