CS:GO - wystartowała operacja Broken Fang. Nowe mapy i tryby

Wprowadzono też inne elementy.

  • W CS:GO rozpoczęła się nowa operacja
  • Wprowadzono dwa dodatkowe tryby rozgrywki
  • Pojawiły się też kolejne mapy

W popularnym Counter-Strike: Global Offensive wystartowała operacja Broken Fang, która potrwa do 30 kwietnia 2021 roku. W ramach wydarzenia wprowadzono do gry szereg nowości.

Zaimplementowano siedem dodatkowych map dla różnorodnych trybów rozgrywki. Udoskonalono również jedną z dotychczasowych - Cache - między innymi usuwając nadmierną ilość szczegółów na planszy.

Dodano też dwa warianty. Pierwszym jest dostępny dla wszystkich użytkowników Odbijanie (w oryginale Retakes) - trzech terrorystów walczy z czterema antyterrorystami. Celem jest obrona lub odbicie wyznaczonej strefy detonacji. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza zwycięży 8 rund, a przed każdą potyczką należy wybrać kartę wyposażenia.

Druga opcja to Broken Fang Premier, ale tylko dla nabywców przepustki operacji, która kosztuje 59 zł. Moduł jest trybem turniejowym, w którym rywalizują ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny, przy czym każdy mecz poprzedza etap głosowania i odrzucania mapy przez wszystkich graczy.

csgo_mapa_ancient
Nowa mapa - Ancient

Inne nowości:

  • szczegółowe statystyki dla posiadaczy przepustki. Dane wskazują między innymi liczbę eliminacji za pomocą określonych broni i obszary lokacji, na których najczęściej pozbywaliśmy się wrogów;
  • zadania tygodniowe. Dostępne są dla wszystkich, ale nabywcy przepustki za realizację wyzwań otrzymują gwiazdy, które można wymienić na nagrody - nowe postacie (po 5 antyterrorystów i terrorystów), naklejki, graffiti i skrzynie z bronią;
  • okolicznościowy żeton, który można ulepszyć wykonując wymienione zadania: z poziomu brązowego na srebrny, zloty i diamentowy;
  • system wskazywania sojusznikom wrogów lub przedmiotów na mapie.

Lista wszystkich zmian i nowości wprowadzonych w operacji Broken Fang dostępna jest na stronie CS:GO. Sama gra jest darmowa dla wszystkich graczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami