Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Rygjafylke (Norwegia)

Skrzynie z wyposażeniem w pierwszej krainie Rygjafylke.

Na tej stronie znajdziesz lokalizację i sposób zdobycia wszystkich skrzyń z wyposażeniem w Assassin's Creed Valhalla w regionie Rygjafylke, mroźnej krainie Norwegii, gdzie rozpoczyna się twoja przygoda w grze.

Wyposażenie #1 - Kościogryz (topór)

Pierwszą skrzynię z wyposażeniem znajdziesz na niewielkiej wyspie Ikke en Oy (1) zlokalizowanej w centralnej części regionu Rygjafylke. Skrzynia ukryta jest w stojącej nieopodal brzegu chacie (2). Wewnątrz znajdziesz topór Kościogryz.

007

Wyposażenie #2 - Łuk rewersyjny

Druga w kolejności skrzynia z wyposażeniem ukryta jest w Stoczni Haervik (3). Gdy tam dotrzesz, zlokalizuj wejście do podziemi (4), a następnie zejdź po drabinie na dół.

008

Obok innych skrzynek i pojemników ze srebrem znajdziesz poszukiwaną skrzynię (5). Wewnątrz niej będzie Łuk rewersyjny - odmiana łuku zadająca dotkliwsze rany niż ten, z którym startujesz, jednak o mniejszej szybkostrzelności.

009

Wyposażenie #3 - Saks Ynglinga (sztylet)

Na poszukiwanie kolejnego przedmiotu wybierz się do Eikundarsung (6), osady w północnej części regionu Rygjafylke. Wewnątrz dużej posesji natrafisz na strażnika wyposażenia - Siewcę Niedoli (7).

010

Rozpraw się z przeciwnikiem i wejdź do budynku, a następnie odbij w lewo. Na końcu przejścia znajdziesz skrzynię (8), a w niej sztylet Saks Ynglinga. Jest to broń o mniejszej sile pojedynczych uderzeń niż twój topór, jednak o znacznie większej szybkości - świetnie sprawdza się w walce z silnymi i wolnymi wrogami.

011

Wyposażenie #4 - Młot bojowy

Czwarty już element wyposażenia do zdobycia znajduje się w kryjówce dezerterów (9). Skrzynia z przedmiotem zawieszona jest na drzewie (10).

012

By się tam wdrapać, w pierwszej kolejności musisz wejść na sąsiedni budynek (11). Stamtąd wystarczy tylko rozpędzić się i przeskoczyć na kładkę, na której jest skarb (12). W skrzyni znajdziesz młot bojowy - broń ta zadaje dobre obrażenia i ma dużą szansę na ogłuszenie celu.

013

Wyposażenie #5 - Żelazna gwiazda (cep)

Piąty i ostatni element wyposażenia znajduje się we wschodniej części (13) regionu Rygjafylke. Skrzynia ukryta jest wewnątrz wysokiego, szpiczastego budynku. Drzwi do niego są zamknięte, musisz więc rozbić ścianę (14), na przykład przy pomocy łuku i wdrapać się przez dziurę do budynku.

014

Wewnątrz, za parawanem, stoi skrzynia z wyposażeniem (15). Z jej środka wydobędziesz Żelazną gwiazdę, cep o cechach bojowych zbliżonych do młota , jednak o nieco większym zasięgu ataku.

015

To już wszystkie skrzynie z wyposażeniem, które zebrać możesz w Rygjafylke.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami