Assassin's Creed Valhalla - Plotki o Ledecestre: stare łaźnie

W poszukiwaniu króla.

Po misji Układy aktywują się dwa nowe zadania główne do wykonania. Zacznijmy od Plotek o Ledecestre, czyli od spotkania z Ivarrem (1) w tytułowym mieście.

plotki1

Miasto znajduje się pod kontrolą wroga, ale nie musisz wchodzić na jego teren. Ivarr znajduje się bowiem na wysokiej wieży (2), na którą możesz wejść od zewnętrznej strony murów. Po prostu wspinaj się na samą górę.

plotki2

Porozmawiaj z Ivarrem, by aktywować scenkę. Po niej otrzymasz dwa cele do sprawdzenia, ale tak naprawdę wystarczy tylko udać się do łaźni (3). Do kościoła możesz pójść później, już po misji, żeby odblokować punkt synchornizacji.

plotki3

Zeskocz z wieży na stóg siana i idź powoli w stronę łaźni, używając co chwilę wzroku Odyna, by podświetlać strażników (4) na czerwono. Dzięki temu łatwiej będzie trzymać się z daleka od nich i spokojnie dotrzeć do łaźni.

plotki4

Gdy już będziesz przy łaźni, podejdź do niej od lewej strony. Poczekaj aż pojedynczy strażnik (5) przejdzie w prawo, a wtedy wejdź tam, gdzie był i przejdź prosto, a potem wejdź na rusztowanie (6). Dzięki temu dostaniesz się do wnętrza łaźni.

plotki5
plotki6

Zlikwiduj strażnika z kluczem, potem upewnij się, że nikt nie podchodzi, by sprawdzić, co się stało. Weź klucz i otwórz drzwi. Za nimi czeka Ceolbert. Porozmawiaj z nim, a potem za nim podążaj.

Ceolbert (9) wpakuje się po prostu pomiędzy wrogów, więc uważaj, by go za bardzo nie skrzywdzili. Szybko pokonaj tych, którzy zaczynają was otaczać.

plotki7

Potem rozpocznie się regularna bitwa na rynku. Pokonaj wszystkich żołnierzy wroga, a następnie porozmawiaj z Ceolbertem, by zaczęła się scenka. Po rozmowie i wymianie zdań z Ivarrem, misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Mury Templebrough: porwanie królowej

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Układy: spotkanie z Tonną

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: marzec 2021 - pełna oferta

Final Fantasy 7 Remake, Remnant from the Ashes i inne.

Sony zamyka Japan Studio

Najstarszy zespół deweloperski firmy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami