Assassin's Creed Valhalla - Morze przeznaczenia: podróż do Anglii

Przygotowania do wyprawy.

Ta misja zacznie się w Fornburgu, po zakończeniu zadania Prawo urodzenia, Eivor znajduje się w porcie. Podejdź kawałek do przodu, a zaczepi cię żołnierz Haralda - porozmawiaj z nim.

morze1

Idź do głównej siedziby króla, by porozmawiać z Sigurdem. Tam zacznie się scenka z przemową, po której cel się zaktualizuje. Musisz znowu porozmawiać z Sigurdem w porcie. Ruszacie do Anglii.

UWAGA: Nie zgódź się na zabranie łupów króla. W przeciwnym razie zniechęcisz do siebie Sigurda, co może mieć znaczenie później.

Jeśli chcesz wykonać jakieś wydarzenia w świecie, pozwiedzać norweską krainę czy porozmawiać z mieszkańcami, zrób to zanim zgodzisz się na wyprawę.

Kiedy będziesz gotowy, wybierz opcję pora ruszać (1) w rozmowie z Sigurdem. Zacznie się scenka.

morze2

Teraz pozostaje tylko wskoczyć do statku i zająć miejsce na końcu, przy Sigurdzie (2). Gdy to zrobisz, razem z towarzyszami ruszycie do Anglii. Nie przejmuj się jednak, bo do Norwegii będzie jeszcze okazja powrócić.

morze3

To jednak niezupełnie koniec misji. Na chwilę akcja przeniesie się do teraźniejszości i przjemiesz kontrolę nad Laylą. Po scence zbadaj grób (3), a potem wracaj do chatki.

morze4

Po kolejnej scence i rozmowie z towarzyszami, wracaj do Animusa (4), by kontynuować przygodę. Możesz też przejrzeć dokumenty, wpisy i notatki Layli w menu gry.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem łabędzi: osada Halfdana, łańcuch na rzece

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Prawo urodzenia: dotarcie do Alrekstad

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami