Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Prawo urodzenia: dotarcie do Alrekstad

Droga do króla Haralda i skradanie.

Po zakończeniu misji Okrutny los pora na podróż. Na początku czeka cię przejażdżka konna. Do siedziby Haralda nie da się dostać w inny sposób, a podróż piechotą zajmie bardzo dużo czasu. Wsiadaj na konia i ruszaj główną ścieżką prowadzącą między góry (1).

Tą właśnie ścieżką w końcu dotrzesz do celu. Po drodze, jeśli chcesz, możesz pokonać wrogów w małym obozie po lewej stronie (2), ale nie jest to wymagane.

W końcu dostrzeżesz bramę (3) prowadzącą do Alrekstad. Wjedź do wioski i udaj się prosto do karczmy (4), a zacznie się scenka z rozmową z Sigurdem i Basimem. Sigurd wyjdzie, a Basim da ci nowe zadanie.

Idź za asasynem. Pora skonfrontować się z Gormem. Basim nauczy cię, jak pozostawać ukrytym. Załóż kaptur korzystając z menu kołowego (w polskiej wersji to płaszcz). Gdy w kapturze zbliżysz się do docelowej chatki (5), trzymaj się lewej strony, by uniknąć wzroku strażników. Gdy zaczynają coś podejrzewać, zauważysz oznaczenie (6).

Podejdź powoli do drzwi i otwórz je, a zacznie się kolejna scenka. Eivor na poważnie porozmawia sobie z wrogiem. Po wszystkim otrzymasz cel powrotu do Sigurda. Znajduje się on w głównej siedzibie Haralda w wiosce - udaj się tam, by zakończyć misję. Po drodze możesz rozejrzeć się trochę po Alrekstad.

Podczas rozmowy z Haraldem możesz wybrać dowolną opcję dialogową.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Morze przeznaczenia: podróż do Anglii

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Okrutny los: walka z Kjotvem, otwieranie bram

Komentarze