Watch Dogs Legion - Polowanie na Zero-Day: serwer MI6, Emma Child

Hakowanie komputera i śledzenie.

Kolejna misja fabularna, która aktywuje się po ukończeniu zadania głównego o nazwie Zasadzka z wabikiem. Pierwszym celem ponownie będzie spotkanie się z Malikiem, tym razem przy Wesminster Abbey. Kiedy dotrzesz na ławkę usiądź na niej i odczekaj chwilę.

177

Kolejnym celem będzie zhakowanie serwera z plikami MI6. Wejdź do siedziby organizacji od frontu i przerzuć pająkbota (1) nad laserowymi bramkami. Uważając na strażników udaj się w lewo i otwórz rozsuwane drzwi.

178

Schodząc po schodach na dół zwróć uwagę na wentylator (2) znajdujący się na półpiętrze. Przyjrzyj mu się, a zobaczysz biegnący od niego kabel bez zasilania.

179

Zejdź robotem niżej, po czym wskocz na skrzynie (3) z lewej, a potem przeskocz na podwyższenie (4) z prawej. W ten sposób dotrzesz do terminala, który uruchom, żeby puścić prąd. Wróć na półpiętro, podnieś wentylator i przejdź do kolejnego pomieszczenia.

180

Przemieszczaj się po znajdujących się pod sufitem "ścieżkach". Pierwszą z opcji dostania się do serwera jest skierowanie się do wentylatora po drugiej stronie lokacji. Przyjrzyj mu się, a zobaczysz węzły z prądem (5) oraz kable. Możesz przestawiać węzły tak, żeby dotrzeć nimi do wentylatora, podnieść go i przejść do lokacji z serwerem.

181

Druga możliwość zakłada przejście na lewo od wentylatora. Spójrz na dół, a zobaczysz drzwi z zablokowanym zamkiem (6). Przypatrz mu się, a okaże się, że strażnik posiadający klucz jest niedaleko. Przełącz się na pobliską kamerę (7).

182

Poczekaj, aż strażnik (8) się zbliży, po czym zacznij pobierać dane. Kiedy skończysz wróć do pająkbota, zeskocz na dół i otwórz zamknięte wcześniej drzwi.

183

Bez względu na sposób, jaki przyjąłeś, aby dostać się do pomieszczenia, uważaj na wartowników. Możesz aktywować okoliczne pułapki, żeby ułatwić sobie zadanie. Kiedy będziesz gotowy podejdź do serwera (9) i zacznij się do niego włamywać. Ukryj się w kącie i czekaj, aż dane zostaną pobrane.

Jeśli przeciwnicy odkryją w tym czasie tożsamość agenta, to rozpraw się z nimi w holu, po czym wróć do pająka (lub skorzystaj z nowego) i ponów próbę z włamaniem się do serwera.

Tajne spotkanie i śledzenie Emmy Child

Po zdobyciu odpowiednich informacji opuść siedzibę MI6 i skieruj się w stronę kolejnego miejsca, gdzie masz podsłuchać tajne spotkanie.

184

Aby je podsłuchać trzeba będzie włamać się do komputera na jednym z wyższych pięter budynku. Możesz tam wlecieć dronem użytkowym. Na stole z lewej znajdziesz klucz (10), który pobierz.

185

Przeleć na drugą stronę i zrzuć na dół pająka, którym otwórz drzwi (11). Wejdź do środka i włam się do hubu z lewej. Przełącz się na kamerę z prawej i podsłuchaj spotkanie.

186

Kiedy się zakończy zlokalizuj samochód (12) Emmy Child i podążaj za nią dronem lub innym autem, pamiętając o zachowaniu odpowiedniej odległości. Po pobraniu danych dojdzie do eksplozji wozu oraz zakończenia zadania.

Następnie: Watch Dogs Legion - Niezbity dowód: kryjówka Malika, Bagley

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Zasadzka z wabikiem: Malik, łączniczka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami