Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Zasadzka z wabikiem: Malik, łączniczka

Uwodzimy kobietę na stanowisku.

Kolejna misja główna, która aktywuje się po ukończeniu zadania fabularnego o nazwie Podstawy szpiegostwa. Celem będzie skontaktowanie się z niejakim Malikiem, który ma czekać przy wskazanym obiekcie.

Kiedy dotrzesz na miejsce okaże się, że Malik się nie stawił. Na mapie zostanie zaznaczona druga lokalizacja, do której się udaj. Chodzi o asystentkę łączniczki (1) przebywającą na Downing Street. Najłatwiej dostać się w jej pobliże dronem użytkowym. Kiedy podlecisz wystarczająco blisko będziesz mógł pobrać od niej dane.

Gdyby w pobliżu pojawił się wrogi dron, to możesz go dezaktywować. Po zebraniu wiadomości skieruj się do wskazanej restauracji (2).

Wejdź na górę i porozmawiaj z łączniczką (3). Jeśli sterujesz mężczyzną, to nie będzie chętna na nawiązanie relacji. Zmień wtedy agenta na agentkę i spróbuj ponownie, dzięki czemu uwiedziesz kobietę i uzyskasz potrzebne wiadomości, przy okazji kończąc misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Polowanie na Zero-Day: serwer MI6, Emma Child

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Podstawy szpiegostwa: włamanie do komputera

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze