Watch Dogs Legion - Nowy towar eksportowy: spalarnia, zdjęcia ciał

Misja główna, w której zdobywamy ważne dowody.

Następna misja fabularna, która uruchomi się po zakończeniu zadania o nazwie Rozgrzebywanie przeszłości, cz. 2. Celem będzie wejście na teren zaznaczonej na mapie spalarni i odnalezienie zagubionego agenta.

073

Dobrym sposobem będzie wejście na dach niskiego budynku (1) znajdującego się przy jednym z ogrodzeń spalarni. Z tego miejsca będziesz miał dobry widok na plac.

074

Do samej spalarni dobrze jest wejść pająkbotem. Uważając na wartowników chodzących po placu, skieruj się do drzwi (2), przez które dostaniesz się do środka.

075

Kiedy się tam znajdziesz zacznij kierować się do głównego pomieszczenia, z którego dostań się na schody (3) prowadzące na wyższe piętro.

076

Dotrzesz do zamkniętego na elektroniczny zamek pokoju. Przeskanuj teren i, uważając na strażników, zacznij podążać wzdłuż elektrycznego kabla do serwera (4) z lewej strony. Włam się do niego, co uruchomi przepływ prądu.

077

Wróć do pomieszczenia z prawej i włam się do zamka, aby dostać się do środka. Kiedy się tam znajdziesz włam się do komputera (5) stojącego na stole.

Dotarcie do agenta i zebranie dowodów

Kiedy skończysz wróć do agenta i wejdź do budynku tak samo, jak uczyniłeś to pająkbotem.

078

Skręć w zaułek z prawej i podejdź do drzwi (6). Okaże się, że są zamknięte dlatego udaj się do szybu (7) z lewej.

079

Po scence podejdź do uwięzionej ofiary i uwolnij ją. Następnie wróć na korytarz, skieruj się w prawo i obezwładnij przeciwnika (8).

080

Otwórz kołowe menu i wybierz z niego aparat (9).

081

Następnie podejdź do każdego z trzech oznaczonych ciał i każdej ofierze zrób zdjęcia twarzy. Aby było prawidłowe przy kadrowaniu musi pojawić się napis Cel w obiektywie (10).

082

Po uczynieniu tego wróć na korytarz i udaj się do pomieszczenia z prawej. Jest tu kilku przeciwników, których możesz wyeliminować po cichu lub w otwartej walce. Kiedy to zrobisz podejdź do biurka na którym znajdziesz dowody (11) Kaitlin. Podnieś je, po czym opuść lokację, co spowoduje zakończenie misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - Krwawa Mary Kelley: rezydencja, zagadka z węzłami

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Rozgrzebywanie przeszłości, cz. 2: Scotland Yard, pająkbot

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami