Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Krwawa Mary Kelley: rezydencja, zagadka z węzłami

Wkraczamy do domu z więzionymi ludźmi.

Kolejna misja główna, która stanie się dostępna po ukończeniu zadania fabularnego o nazwie Nowy towar eksportowy, gdzie w spalarni odnajdujemy zwłoki zabitego agenta. Zacznij od skierowania się do kryjówki i wzięciu udziału w odprawie z zespołem.

Następnie udaj się do wskazanej rezydencji Sandstone i włam się do pobliskiego drona, którym wleć do budynku przez otwarte okno (1). Okaże się, że w środku są przetrzymywani ludzie.

Skorzystaj z drona użytkowego lub pobliskiego podnośnika, aby dostać się w pobliże okna, przez które wrzuć do środka pająkbota. Przejdź nim przez pomieszczenie i wejdź do wentylacji (2) z lewej strony.

Przejdź przez kilka pomieszczeń, aż dotrzesz do szybu (3) znajdującego się w rozległym holu. Dotrzesz do pokoju z komputerem, do którego trzeba będzie doprowadzić prąd.

Opuść pomieszczenie i wróć na hol, gdzie przekręć pierwszy węzeł (4), aby prąd (zaznaczony na niebiesko) popłynął dalej.

Podążaj wzdłuż kabla i przekręcaj kolejne węzły, żeby prąd płynął dalej. Kontynuuj, odblokowując przy tym kolejne węzły (5).

Jeśli miałbyś problemy z kolejnymi węzłami, to zawsze staraj się odszukać te, które wymagają odblokowania (6). Strzałki przy nich wskazują, z których miejsc należy doprowadzić do nich prąd. Podążaj za odchodzącymi od nich kablami i ustawiaj kolejne łącza tak, żeby popłynął przez nie prąd. Następnie odblokowuj węzły i kontynuuj całą operację.

Kiedy skończysz wróć do pokoju z komputerem (7) i aktywuj ostatni węzeł (8), po czym zhakuj laptopa. Na koniec oddal się od rezydencji, co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - Rozpoczęcie sekwencji: włamanie do SI

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Nowy towar eksportowy: spalarnia, zdjęcia ciał

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze