Polacy wśród postaci w Watch Dogs Legion

NPC z polskimi korzeniami.

Wśród niemal dziewięciu milionów mieszkańców wirtualnego Londynu w Watch Dogs Legion znajdują się też postacie z polskimi imionami i nazwiskami.

Jak dowodzi serwis Grynieznane, po stolicy Wielkiej Brytanii może przechadzać się między innymi Borys Malicki, Konrad Sadowski, Julie Krawczyk, Antonina Makowska czy Barbara Ostrowska. Dane są generowane po części losowo, więc gracze mogą natknąć się na inne przykłady.

Co ciekawe, Polaków często można znaleźć wśród puli agentów, z których wybieramy pierwszego bohatera na początku rozgrywki. W niektórych przypadkach postacie mają nawet w biografii wpisany nasz kraj pochodzenia.

legion_polacy_1
Źródło: Grynieznane
legion_polacy_2
Źródło: Grynieznane
legion_polacy_3
Źródło: Grynieznane
legion_polacy_4
Źródło: Grynieznane

W ciekawostkach o rekrutach również znajdują się tematyczne akcenty, jak „Ogląda polskie wiadomości” czy „Szukał w Internecie frazy »pierogi z farszem mięsnym«”.

Wygląda na to, że gra przypisuje postaciom losowe zajęcia, więc wśród Polaków w Watch Dogs Legion znajdziemy zarówno bezdomnych, jak i bogaczy.

Zobacz: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami