Spider-Man: Miles Morales tańszy w PS Store niż w polskich sklepach

W niższej cenie jest też Sackboy: A Big Adventure.

W PS Store rozpoczęła się przedsprzedaż Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: A Big Adventure w wersji PS4. Okazuje się, że gry są tańsze niż odpowiedniki na PlayStation 5 w polskich sklepach.

W cyfrowej usłudze Sony produkcja o przygodach pajęczego herosa dostępna jest za 249 zł, zaś platformówkę o szmacianej lalce kupić można za 299 zł. Oba tytuły są w wydaniach PlayStation 4, ale otrzymają darmowy upgrade na nowszą konsolę.

spider_man_miles_morales_ps_store_ps4
Spider-Man: Miles Morales w polskim PS Store

W wielu polskich sklepach wymienione gry w wersjach PS5 są nieco droższe. Spider-Man: Miles Morales w RTV Euro AGD kosztuje 269 zł, ale w innych cena pozycji wynosi nawet 279 zł. Natomiast Sackboy: A Big Adventure sprzedawane jest za 319 zł.

W PS Store produkcje oferowane są tylko w edycjach PlayStation 4. Nie można więc wykluczyć, że w przyszłości w cyfrowym sklepie pojawią się odsłony na konsolę nowej generacji, ale faktycznie wyceniane wyżej.

Nadmienić jednak należy, że na zagranicznych rynkach - między innymi w oficjalnym sklepie Sony z pudełkowymi wydaniami gier - Spider-Man: Miles Morales i Sackboy: A Big Adventure w wersjach PS4 i PS5 kosztują tyle samo. Istnieje więc wysokie prawdopodobieństwo, że w przypadku dystrybucji cyfrowej w Polsce będzie podobnie. Do tego dochodzi wspomniany darmowy upgrade.

Oba tytuły zadebiutują 19 listopada, w dniu premiery PS5 na polskim rynku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami