Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan odtworzył plakaty filmów ze Spider-Manem z pomocą gry Sony

Wykorzystano elementy graficzne z produkcji.

Jeden z fanów wykorzystał elementy graficzne z gry Spider-Man w wersji PS5 do odtworzenia plakatów starszych filmów z pajęczym bohaterem.

Autorem ilustracji jest internauta o pseudonimie Rock Rider. Kilka dni temu opublikował na Twitterze zrekonstruowaną grafikę promocyjną produkcji „Niesamowity Spider-Man” z 2012 roku.

Użytkownik podkreśla, że wszystkie elementy widoczne na plakacie - bohater, pajęcza sieć i budynki - pochodzą z wydanej przez Sony gry. Na ilustrację zwróciło uwagę odpowiedzialne za tytuł Insomniac Games, które udostępniło obrazek dalej.

Wczoraj Rock Rider przedstawił kolejne dzieło - tym razem odtworzył plakat filmu „Spider-Man 2” w reżyserii Sama Raimiego. Ponownie zastosował obiekty z produkcji, której twórcy także zaprezentowali grafikę na swoim profilu.

Deweloperzy z Insomniac Games pracują aktualnie nad Spider-Man 2, ale gra znajduje się we wczesnej fazie rozwoju - gra ukaże się dopiero w 2023 roku. Studio przygotowuje też tytuł z Wolverinem w roli głównej.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze