Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry na PS5 od Sony za 350 zł - ujawniono polskie ceny

Produkcje podrożeją.

Wczoraj poinformowano, że gry na PS5 będą kosztowały 80 euro, ale nie przedstawiono kwot w złotówkach. Teraz polskie ceny ujawnił RTV Euro AGD, w którego ofercie pojawiły się pierwsze tytuły na nową konsolę.

Remake Demon's Souls - duża produkcja, która w krajach Europy Zachodniej sprzedawana jest właśnie za 80 euro - kupić można za 349 zł. W identycznej kwocie dostępne jest Spider-Man: Miles Morales w edycji Ultimate, czyli zawierającej nie tylko nową odsłonę, ale i remaster pierwszej części.

Samodzielna wersja gry o przygodach drugiego z pajęczych herosów od studia Insomniac Games wyceniana jest zaś na 269 zł, a platformowe Sackboy: A Big Adventure na 319 zł (odpowiednik 70 euro). Należy jednak pamiętać, że to projekty o mniejszej skali.

W ofercie są także tytuły na PS5 od zewnętrznych wydawców. Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 i Watch Dogs Legion kosztują po 249 zł, a Immortals: Fenyx Rising zdobyć można za 259 zł - Ubisoft jednak uprzedzał, że pozycje, które ukażą się w najbliższych miesiącach, nie będą droższe. W sklepie znaleźć też można Call of Duty: Black Ops Cold War za 329 zł.

PS5 zadebiutuje 19 listopada. Wersję z napędem płyt wyceniono na 2299 zł, a model Digital na 1849 zł.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze