Fall Guys - eliminacja: czy można wyjść z gry

Wyjście z gry po eliminacji i tego skutki.

Podczas zabawy w Fall Guys, z pewnością często zdarzy ci się odpaść podczas pierwszej bądź drugiej rundy. Czy musisz wtedy pozostać do końca meczu, by nie ryzykować kary za przedwczesne opuszczenie rozgrywki? Na to pytanie odpowiedź znajdziesz w tym poradniku.

Eliminacja w grze Fall Guys kończy twój udział w spotkaniu. Gdy to nastąpi, na ekranie pojawi się przycisk Exit (1). Kliknięcie w niego pozwoli ci opuścić mecz i wrócić do menu głównego.

030

Nie musisz się jednak przejmować - nie wiążą się z tym żadne negatywne konsekwencje, jak blokady rozgrywek czy ban. Możesz więc śmiało opuścić grę jak tylko zostaniesz wyeliminowany i wziąć udział w kolejnych rozgrywkach.

Jeśli jednak jesteś początkującym graczem i masz czas, postaraj się pozostać do końca meczu. Dzięki temu będziesz w stanie podejrzeć akcje wykonywane przez innych graczy. To z kolei pozwoli ci dowiedzieć się, na przykład, jak radzić sobie z konkretną przeszkodą czy jak przyspieszyć przejście danego fragmentu mapy.

Spis treści: Fall Guys - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fall Guys - czy w grze są mikrotransakcje

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

PS5 - jak zwiększyć miejsce na dysku

Dodatkowa pamięć na gry.

PS5 - jak usuwać gry

Zarządzanie grami i pamięcią konsoli. Sprawdź, ile miejsca zostało na dysku.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami