Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fall Guys wkrótce po polsku. Rusza drugi sezon gry

Satelitarne Starcie.

Twórcy gry Fall Guys oficjalnie poinformowali, że drugi sezon gry wystartuje już 15 września. Oprócz nowej gamy rund, gra dostanie również polską lokalizację.

Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym, drugi sezon zatytułowano Satelitarne Starcie i zabierze graczy w przestrzeń kosmiczną. Wraz ze startem sezonu gracze otrzymają dostęp do przepustki sezonowej z najpopularniejszymi strojami z sezonu pierwszego oraz całkowicie nową zawartością.

Twórcy obiecują, że fani science-fiction znajdą w grze dużo nawiązań do klasyków gatunku, takich jak serial Star-Trek, seria filmów Obcy czy wirtualna piosenkarka Hatsune Miku. Co jednak najistotniejsze dla graczy nad Wisłą, już od czwartku gra będzie dostępna w języku polskim, a także zostanie uruchomione oficjalne, polskojęzyczne konto gry w serwisie Twitter, gdzie będzie można znaleźć najnowsze wieści o grze.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze