CoD Warzone może trafić na telefony i tablety

Sugeruje ogłoszenie o pracę.

  • Activision szuka osoby do pracy nad mobilnym Warzone
  • Na telefonach i tabletach gra miałaby oferować kluczowe funkcje z PC i konsol

Na stronach Activision opublikowano nowe ogłoszenie o pracę, sugerujące, że Call of Duty Warzone - darmowy tytuł z gatunku battle royale - może w przyszłości pojawić się na urządzeniach mobilnych.

Wydawca poszukuje producenta wykonawczego, który miałby nadzorować prace nad przeniesieniem wspomnianej strzelanki na telefony i tablety. Wśród obowiązków dewelopera wymienia się „dostosowywanie” kluczowych funkcji tytułu z konsol i PC do nowej platformy.

cod_warzone_ogloszenie_mobilne
Fragment usuniętego już ogłoszenia (źródło: Charlie Intel)

Zadania kandydata obejmą też „udoskonalanie formuły Warzone”, a także proponowanie i wdrażanie elementów specyficznych dla urządzeń mobilnych. Ponadto ma wyznaczać zespołowi cele do wykonania i dbać o ogólną jakość tytułu.

Projekt określany jest zaś jako „wysokobudżetowa strzelanka mobilna”. Samo ogłoszenie usunięto już ze stron Activision, co wskazuje, że ujawniło zbyt wiele informacji, ale redakcja serwisu Charlie Intel zachowała kopię wpisu.

Na telefonach i tabletach dostępna jest już jedna gra z serii Call of Duty. Produkcja nie jest powiązana z Warzone, ale oferuje własny tryb battle royale, w którym gracze rywalizują na mapach z podcykli Modern Warfare i Black Ops.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami