Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje w listopadzie - raport

Sugestywny wpis na Instagramie.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje 17 listopada - wynika z usuniętego już wpisu opublikowanego na włoskim Instagramie serii.

Wiadomość w formie krótkiego nagrania przedstawia fragmenty rozgrywki z gry i datę premiery wersji Xbox One (prawdopodobnie tego samego dnia tytuł pojawi się na PC i PS4). W filmie widnieje również informacja, że wydanie Xbox Series X ukaże się w późniejszym okresie.

November 17 release date, according to a now deleted IG post from r/assassinscreed

Najwyraźniej w wyniku pomyłki wideo opublikowano przedwcześnie. Wpis już oczywiście usunięto, ale kopię zdołał zachować jeden z użytkowników forum Reddit.

Niewykluczone, że oficjalny termin debiutu zostanie ujawniony jutro, podczas organizowanej przez Ubisoft prezentacji. W trakcie wydarzenia wydawca zamierza przedstawić materiały ze swoich nadchodzących gier - w tym Assassin's Creed Valhalla.

Nową odsłonę osadzono w czasach wikingów. Gracze wcielą się w nordyckiego wojownika (lub wojowniczkę - powróci opcja wyboru płci), który wraz ze swoimi pobratymcami przybywa z Norwegii do ośmiowiecznej Anglii. Niedawno wyciekły fragmenty gameplayu z tytułu.

Źródło: PushSquare

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami