Granatnik najmocniejszą bronią w CoD Warzone? Gracze dyskutują o MGL-32

Rzadkie i cenne znalezisko.

W materiale opublikowanym na forum Reddit, jeden z fanów Call of Duty Warzone zaprezentował, jak potężną bronią jest MGL-32. Tym samym rozpoczęła się dyskusja o stosowności dołączenia granatnika do gry battle royale.

Broń jest niezwykle trudna do znalezienia, ale thewolfofwestoz udowadnia, że pozwala w kilka sekund wyeliminować całe zespoły graczy w pojedynkę, czy jednym strzałem powalić kierowcę pojazdu.

The grenade launcher is seriously OP but so much fun to use! from r/CODWarzone

Komentujący zgadzają się, że MGL-32 jest „OP” (skrót od ang. „overpowered” - zbyt mocny), ale równocześnie większość graczy przyznaje, że nie stanowi to dla nich problemu, ponieważ granatnik bardzo trudno znaleźć.

„Skoro jest tak ekstremalnie trudnym do zdobycia przedmiotem, powinien być w stu procentach OP” - napisał jeden z użytkowników. „Zagrałem już w około 100 meczów w Warzone, granatnika nie znalazłem ani razu, ale spotkałem gracza, który go używał. Niezwykle rzadki okaz, ale powinien być OP, to ma sens” - twierdzi inny.

MGL-32 odkryto w marcu. Początkowo gracze zastanawiali się, czy twórcy nie dodali przedmiotu przez pomyłkę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami