Assassin's Creed Valhalla na Xbox Series X to "minimum 30 klatek na sekundę"

Będzie też opcja 60 FPS?

Przedstawiciele Ubisoftu potwierdzili w rozmowie z naszymi kolegami z portugalskiego Eurogamera, że Assassin's Creed Valhalla zadziała co najmniej w 30 klatkach na sekundę na Xbox Series X.

- Na dzień dzisiejszy możemy potwierdzić, że gra zaoferuje minimum 30 FPS - powiedział jeden z pracowników francuskiego wydawcy. - Assassin's Creed Valhalla skorzysta oczywiście też z szybszych czasów ładowania, by umożliwiść głębsze zanurzenie się w świat gry bez przeszkód.

- Nie możemy się doczekać, byście zobaczyli ten świat w pełnym 4K - dodał przedstawiciel Ubisoftu, potwierdzając natywną rozdzielczość 4K.

Taka wypowiedź i użycie słowa „minimum” dosyć wyraźnie może sugerować, że gra zaoferuje też odrębne tryby wydajności, które pozwolą aktywować większą liczbę FPS.

acacVA_____kopia

Obecnie niektóre gry pozwalają już wybierać między wyższą rozdzielczością a lepszą płynnością. To chociażby Nioh 2 czy Forza Horizon 4.

Poprzednio: Steam otrzyma program lojalnościowy z nagrodami - wynika z kodu platformy

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami