Seniorzy w CS:GO - powstaje film o starszych graczach e-sportowych

Od Ubisoftu.

Dział Film and Television firmy Ubisoft pracuje nad filmem, który opowie o Silver Snipers - drużynie profesjonalnych graczy w CS:GO ze średnią wieku ponad 70 lat.

Złożony z seniorów zespól zyskał popularność jesienią 2017 roku. Wówczas ekipa postanowiła wziąć udział w turnieju Counter-Strike: Global Offensive organizowanym w ramach wydarzenia DreamHack Winter. Dwa lata później o zawodnikach napisał Wall Street Journal.

To właśnie artykuł amerykańskiego dziennika jest inspiracją dla filmu. Nad projektem pracują Abby Kohn i Marc Silverstein - scenarzyści i reżyserzy komedii „Jestem taka piękna!”. Producentami są Jason Altman i Margaret Boykin z serialowo-filmowego działu Ubisoftu.

csgo_snajperzy_srebrni
W Silver Snipers są też kobiety

Warto zaznaczyć, że Silver Snipers nie jest jedyną drużyną starszych graczy w CS:GO. W ubiegłym roku zorganizowano nawet Mistrzostwa Świata Seniorów w strzelance firmy Valve - rozgrywki wygrali wspomniani „srebrni snajperzy”.

Źródło: The Hollywood Reporter

Poprzednio: Gran Turismo Sport jutro otrzyma nowe auto - blisko 3 lata po premierze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami