Zwiastun Fallout 76: Wastelanders - postacie niezależne i nowe lokacje

Premiera 14 kwietnia.

Przedstawiciele Bethesdy opublikowali nowy zwiastun fabularnego rozszerzenia Wastelanders do gry Fallout 76. Dodatek debiutuje w najbliższy wtorek, 14 kwietnia.

Najważniejszą nowością w DLC jest wprowadzenie postaci niezależnych. Niektórych NPC możemy zobaczyć i usłyszeć w zaprezentowanym trailerze.

Materiał pokazuje także zestaw nowych, różnorodnych lokacji, które będzie można odwiedzić podczas wykonywania misji z dodatkowych wątków fabularnych. Zajrzymy choćby do wielkiego parkingu podziemnego zamienionego w miasteczko.

Wastelanders to też nowe rodzaje broni i niespotykani wcześniej przeciwnicy. Do tego kolejna porcja optymalizacji gry i usprawnień interfejsu, a wszystko to za darmo.

76_QuestUIUpdates_NoRating_853x480

Rozszerzenie miało pierwotnie zadebiutować pod koniec 2019 roku, a później premierę przesunięto na marzec i wreszcie też na kwiecień. Dodatek trafi od razu na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami