Resident Evil 3 - szpital, klucz, identyfikator, szczepionka

W szpitalu ratujemy Jill i odnajdujemy dr Barda.

Po tym jak Jill stoczyła zaciekłą walkę z Nemesisem na placu przed wieżą zegarową, Carlos zabiera ją do szpitala. Naszym celem jest uratowanie Valentine oraz odszukanie dr Barda.

Szpital składa się z dwóch pięter:

  • Parter (1F)
  • Piętro (2F)

Parter (1F):

101

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Pierwsze piętro (2F):

102

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Zaczynasz w Prowizorycznej sali chorych (A) przy łóżku, na którym leży Jill. Twoje zadanie polega na odnalezieniu szczepionki, dzięki której kobieta wyzdrowieje.

103

Przejdź do Recepcji (B), a stamtąd korytarzem dotrzesz do Recepcji laboratorium (C), gdzie na ladzie odnajdziesz magnetofon (1). Aby otworzyć drzwi (2), za którymi przebywa dr Bard, musisz odtworzyć przy panelu (3) jego nagranie głosowe. Tylko w ten sposób przedostaniesz się do laboratorium Barda (D). Dlatego twoim kolejnym celem jest odszukanie kasety, na której znajduje się nagranie doktora. Wówczas włożysz ją do magnetofonu i użyjesz przy panelu (3).

Kaseta znajduje się na piętrze (2F). Przejdź do pomieszczenia: Wejście awaryjne (E), a potem wejdź po schodach (F) na poziom 2F.

Gdy wejdziesz na piętro, okaże się, że korytarze są zablokowane. Dlatego skręć w lewo i przejdź na dach (G), a potem z powrotem wejdź do szpitalnego korytarza. Najpierw udaj się do Archiwum (H), gdzie zbierzesz zapasy, zapiszesz stan rozgrywki, a także skorzystasz ze skrzyni.

104

Teraz udaj do zablokowanego korytarza (I), gdzie znajduje się otwarte okno (4). Przeskocz przez nie, a wylądujesz na Dziedzińcu (J), na parterze. Z ziemi podnieś klucz (5).

105

Wejdź z powrotem do wnętrza budynku, odblokuj drzwi i wejdź na piętro (2F). Przejdź do Pomieszczenia służbowego (K), w którym znajdują się zamknięte drzwi do szatni (L). Otwórz je za pomocą zdobytego przed chwilą klucza.

106

Wewnątrz, w szafce (6), odnajdziesz szpitalny identyfikator, dzięki któremu otworzysz drzwi zamknięte na kartę.

Gdy wyjdziesz na korytarz zaatakuje cię potwór. Wycofaj się do Pomieszczenia służbowego i zabij z oddali maszkarę. Możesz chodzić wokół biurka, by osłaniać się przed wrogimi uderzeniami.

107

Udaj się teraz do pomieszczenia: Stanowisko pielęgniarek (M). W tym pokoju znajduje się sejf (7) oraz drzwi (8), które prowadzą na korytarz (N). Otworzysz je za pomocą - zdobytego wcześniej - identyfikatora.

Korytarzem dotrzesz do Pralni (O). Gdy uporasz się z zombie i pozbierasz zapasy, przygotuj się do trudnej walki. W Gabinecie zabiegowym (P) bowiem znajdują się trudne do ubicia maszkary. Jeśli masz przy sobie granat, rzuć go pod nogi wrogom, by ich zabić lub poważnie zranić. Dobij ich z karabinu maszynowego.

108

W Gabinecie zabiegowym (P) odnajdziesz kasetę magnetofonową (9) na stoliku przy łóżku. Kaseta zawiera nagranie głosowe dr Barda. Dzięki niej otworzysz jego labolatorium.

Wróć na parter szpitala (1F). Połącz w ekwipunku magnetofon z kasetą, a następnie użyj go przy panelu (3), aby otworzyć drzwi (2) do laboratorium Barda (D). Wewnątrz odnajdziesz jednak tylko zwłoki doktora.

103

W bocznym pomieszczeniu odnajdziesz szczepionkę dla Jill (wcześniej podejdź do komputera, aby otworzyć drzwi). Wróć do Valentine, do Prowizorycznej sali chorych (A), aby zrobić jej zastrzyk i ją uratować.

Spis treści: Resident Evil 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Resident Evil 3 - tunele metra, walka z Nemesisem na placu, wieża zegarowa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami