Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy wymiar horroru - Resident Evil 3 i animacje twarzy "podkręcone" do 500 procent

Carlos i Jill w niepokojącym wydaniu.

Internauta DPO23 opublikował film, który prezentuje, jak wyglądają bohaterowie remake'u Resident Evil 3 z „podkręconymi” animacjami twarzy.

Użytkownik za pomocą modyfikacji wyolbrzymił mimikę Jill, Carlosa oraz pozostałych postaci o 500 procent. W efekcie gałki oczne oraz mięsnie wirtualnych twarzy poruszają się w bardzo nienaturalny sposób.

To jednak nie wszystko: dwom bohaterom - Mikhailowi i Tyrellowi - autor materiału postanowił „podkręcić” także animacje pozostałych części ciała. Wprowadzone zmiany mocno poskręcały obu wspomnianych mężczyzn.

Warto zaznaczyć, że na kanale DPO23 w serwisie YouTube znaleźć można też inne tego typu filmy. Przykładowo w ubiegłym roku użytkownik wyolbrzymił mimikę postaci z odświeżonego Resident Evil 2, a kilka lat wcześniej udostępnił nagranie poświęcone Heavy Rain.

Zobacz: Resident Evil 3 - Poradnik, Solucja

Remake trzeciej części serii survival horrorów ukazał się na PC, PS4 i Xbox One. Gra powstała od podstaw - twórcy nie tylko udoskonalili oprawę graficzną, ale również przeprojektowali niektóre mechanizmy rozgrywki.

Następnie: FIFA 20 - gwiazdy Realu Madryt, Liverpoolu i innych zespołów zmierzą się w charytatywnym turnieju

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze