Need for Speed w prawdziwym świecie - wideo fana

Wyścigi w rzeczywistości.

Internauta o pseudonimie Chekunov_v opublikował kolejną cześć cyklu filmów, w których rozgrywkę z popularnej serii Need for Speed odtwarza w prawdziwym świecie.

Autor nagrania przedstawił ujęcia stylizowane na faktyczną rozgrywkę. Tak jak w grach, kamerę umieszczono tuż za prowadzonym samochodem, nie zabrakło również licznika prędkości, mini-mapy oraz innych elementów wzorowanych na interfejsie użytkownika.

Chekunov_v przedstawił między innymi swobodną jazdę po otwartym świecie, a także same wyścigi, w których wziął udział podjeżdżając pod odpowiedni znacznik widoczny na drodze. Do tego pościgi z policyjnymi radiowozami.

Twórca materiału podkreśla, że wszystkie sceny nakręcono na zamkniętych trasach. Jednocześnie zaznaczono, że efekt prędkości wygenerowano komputerowo poprzez przyspieszenie zarejestrowanych sekwencji.

nfs_real
Prawie jak gra

W filmie użyto oczywiście prawdziwych samochodów, którymi kierowali znajomi Chekunova. W wideo pojawiły się BMW M3 GTR, Toyota Supra, Porsche Cayman, Mazda RX-8, Lancer Evolution VIII, Ford Mustang GT, Volkswagen Golf GTI i Police Mustang.

Następnie: Powstaje remaster multiplayera Modern Warfare 2 - nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Forza Street zostanie niedługo wyłączona

Twórcy porzucają darmową odsłonę serii.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami